Nokta Takvimi

Ruh Mühendisliği Nokta Takvimi:

Eğitim Hakkında:

Programın son; yeni bir gönül bakışı ile hayata başlamanın ilk adımı. Daha derine inmek için yapılacak  içsel kazının altyapısı yapıldı daha önce. Şimdi önceki takvimlere uyan ve uygulayanlar için açılmış ruh’i alanlara yeni öğrenimler ekleme zamanı.

Kelam ile kalem arasındaki ortak noktalar neler? Kalemin kâğıda attığı adım, kibrit çakma misali nasıl bir tetiklemenin ilk basamağı oluyor?

Ruh’un şekli var mı? Uzuvları mevcut mu? Başımızdaki gözün görme kapasitesi nedir? Ruh’un gönülde bir gözü olabilir mi? Bu göz ile kimler görebilir? Bu göz de miyop, hipermetrop ve astigmat oluyor mu?

Yaşadığımız dünya hayatın olduğu tek dünya mı? Evrenin merkezi neresi? Zaman, evrenin hangi düzleminde nasıl bir matematiğe sahip; tüm kâinatta 1 dakika 60 saniye mi? Yaşadığımız dünya sahne ise perdenin arkasında neler var?

İnsan için başlangıç nedir? Başlama gücü nereden alınır? Başlamanın baş’ ı neresidir?

Bitmenin planlaması nasıl yapılmalı? Bitmeyen başlangıç olur mu? İnsanın müdahale edebildiği hangi başlama ve bitmeler; hangi müdahale edemediği başlama ve bitmeleri düzenler?

Küçük ve büyük kavramları nasıl revize edilmeli? Her küçük bir büyüğün parçası ise; her büyük küçüğe muhtaç değil mi? O zaman küçük mü büyük? Büyük mü küçük? Küçükten büyüğe, noktadan düzleme kader çizgisinin tanımlanması nasıl olmalı?

Alçakta kalabilmek ve yükseğe çıkabilmek… İkisinden hangisi seçilmeli? İkisi de seçilebilir mi? Seçebilir miyiz, yoksa hangisine seçildiğimizi mi öğrenmeliyiz? ‘Ben’ dediğimiz kimdir? Özellikleri nelerdir? Bu özellikler hangi otomatikleştirilmiş sistemle atanmaktadır?

‘Fıtrat’ ımız nasıl tayin edilir? Ruh’ daki negatif enerji bloklarının karakterimize ve bedendeki uzuvların şekillerine nasıl etkisi olur? Karşımızdaki insanın ruh şeklinin bedene verdiği görünümü nasıl tespit ederiz? Karşımızdaki insanın karakter tahlilini buna göre nasıl yaparız?

Burclar ve hayatın basamakları nelerdir? Bu basamakları öğrenerek her hayat adımında yapılması gerekenleri nasıl belirleyeceğiz?

Kendimizi tanımak ve bilmek, akabinde hayat planlamasını bir ömürlük yapmak ve hayatımızın belirlenmiş amaçlarına doğru yürüyecek Ruh Mühendisi olmak için yapılacak liste nedir? Ruh Mühendisi Yolculuk Haritası nasıl oluşturulur?

Tüm programın 6 derste verildiği, 1 derste tekrar yapılan Ruh Mühendisliği Nokta Takvimi, tüm zamanların durduğu anda nasıl nefes alınacağını öğreten muhteşem öğretilerle dolu bir program daha vadediyor.

Hayatın; ‘Hayy peşinde koşan bir at’ olma yolculuğu olduğunu ve bitmez bir huzurun nasıl yakalanacağını anlatan Ruh Mühendisliği Takvimleri, size tüm mayınlara basmadan geçerek hedefe ulaşacağınız eşsiz bir öğreti buketi için sizi bekliyor.

                                              

Katılımcı Yorumları

Bu eğitim hakkında henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz

Öğrenci Girişi

‘Her bilenin üstünde bir bilen vardır’ biliyoruz, biz bildiklerimizi size öğretiyoruz... Giriş yapın, öğrenin...

ÖĞRETMEN KALFALIĞI

Bir Muallimin Çıraklık Yolculuğu...

"Copyrights © • Tüm hakları saklıdır."