Noktalı Virgül Takvimi

Ruh Mühendisliği Noktalı Virgül Takvimi;

Eğitim Hakkında:

İkinci perde başlıyor. Ruh Mühendisi olma yolunda ilk adımı atan, hayatının öznesini farketmiş ve tüm yüklemlerini buna göre düzenleyen, Ruhunun enerji ihtiyacının farkında ve buna doğru zamanlarda yapacağı takviye ile cevap veren insanımızla, yeni öğrenmeler yolunda doğru yola ileten adımlar atma antrenmanları zamanı şimdi.

İnsan beyninin enerji bileşenleri neler? Ruh enerjisi aklı nasıl yönlendiriyor? Ruh’un hangi durumu aklın hangi durumuna yol açıyor?

Ruh kaç taraflı? Nereye doğru yönlenmeli? Neleri terk etmeli? Bu yönelmeyi hangi pusulaya göre yapacak?

İnsanın öğrenmesi önce nasıl başlar? Ezberlemeye kapalı olan akıl, zorlamalara isyan eder mi? Bu isyanın ittiği anlama süreci bulunanlara daha sıkı tutunmayı sağlar mı?

Ruh’un enerji merkezi ile bağlantısı için nasıl transa geçilir? Bu sürecin başlaması için bedenin girmesi gereken hal ile söylenmesi gereken şifreli sözler nelerdir?

İnsan ruhu eğilir mi? Çelik ısıtılarak dövülüp şekle sokulurken ruh nasıl şekle sokulmalı? Ruhun alacağı şekil için hangi şifreli sözler söylenmeli?

Hangi insan ne kadar enerji yükü alabilir? Bunun için gerekli yüklemenin ayarlanması ne kadar yapılacak? Her söz bir kapı açıyorsa kim hangi kapıyı ne kadar açacak? Fazla enerjinin faydası var mı?

Dünya dönerken insan durabilir mi? Gerçek trans noktası neresi? Tüm zaman aralıklarının kavşak noktasına nasıl tutunulur? Hangi an tüm istenenlere an yakın olunan andır?

Selam nedir? Selamın kelamı ne olmalıdır? Çatal ve kaşığın bile sofradaki yeri belli iken selamın duracağı yer neresidir? Selam insanın inisiyatifinde mi olmalı? İnsan onu zaruri olarak mı bilmeli ve kullanmalı?

İnsanlık tarihinin en büyük lideri kimdir? Büyük lider nasıl olunur? Bu belirleme neye göre yapılır? Bu liderin izinden nasıl gidilir? İspat ve öğretilerle liderlik metodolojisi…

Sıcak el değmeden anlaşılır mı? Soğuk üşütmeden tedbir alınır mı? Kâinatın devamlı ve değişmeyecek iklimi ne zaman gelecek? Buna hazırlık nasıl yapılacak? Bu hazırlık için ne zaman hangi şifreli sözler söylenmeli?

Tüm programın 6 derste verildiği, 1 derste tekrar yapılan Ruh Mühendisliği Noktalı Virgül Takvimi tüm zamanların durduğu anda nasıl nefes alınacağını öğreten muhteşem öğretilere yenilerinin eklendiği bir program vadediyor.

‘Uçan halı olmadan nasıl uçacağız?’ sorusunun yanıtı bu programda saklanıyor.

Katılımcı Yorumları

Bu eğitim hakkında henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz

Öğrenci Girişi

‘Her bilenin üstünde bir bilen vardır’ biliyoruz, biz bildiklerimizi size öğretiyoruz... Giriş yapın, öğrenin...

ÖĞRETMEN KALFALIĞI

Bir Muallimin Çıraklık Yolculuğu...

"Copyrights © • Tüm hakları saklıdır."