Virgül Takvimi

Ruh Mühendisliği Virgül Takvimi:

Eğitim Hakkında:

Bir keşif yolculuğunun ilk bölümü başlıyor. ‘Aynadaki ben’ den ‘esas, gönlümdeki ben’ e yürüyen bu seyahat, bilmeden kabullendiklerimiz ve meraklarımız bileşimine muhteşem öğrenme açılımları sağlıyor.

Niye varız? ; yeryüzünde her var olanın bir görevi var iken insanın görevi ne?

Bizden ne isteniyor? ; insan yeryüzüne bina edilirken neler verildi, ne istendi? Niye istendi?

Nereye aidiz? ; özgürlük nedir? Gerçek özgürlük nereye bağlı olarak sağlanabilir?

Mutluluk nedir, sürekliliği nasıl sağlanır? Dert insana öğreterek daha büyük dertler gelmeden aşı görevi görür mü?

Ruh’un tanımlanması, Ruh bileşenlerinin çözümlenmesi, enerji nedir? madde – enerji ilişkisi, Ruh ve akıl ilişkisi, Ruh Mühendisliği Fakültesi nedir?

Fakültenin bağlı olduğu üniversite, rektör ve ders programı, Fakülte’nin Dekanı’nı tanıma, Fakültenin giriş şifresi ve çözümlemesi, Ruh’un enerji teoremi, enerji döngüsü, enerji düzensizliğini çözümleyen antrenmanlar ve eksik enerjiyi tamamlama, gönüldeki göz kavramı ile tanışma…

Ruh’un melodileri ve beden ile bağlantı noktalarının keşfi, bu bağlantıları kuvvetlendirme antrenmanları, seni ‘sen’ kılanı bulma…

Hayat ilerliyor… Bu ilerleyişe ayak uydurmak bazen durarak oluyor… Ne zaman duracağız? Hangi fillerimizi ne kadar süre ile durduracağız…

Almayı seven nasıl verecek?  Maddenin ve mananın edinilmesi ve verilmesi hangi esasa göre yapılacak? Paylaşma kültürü hangi programla yürütülecek?

Ay Dünya’nın, Dünya Güneş’in etrafında; insan tüm istediklerinin etrafında dönerken, dönmenin kalibrasyonu nasıl yapılacak? Pergelin iğnesi nereye batırılarak merkez yapılmalı? Dairemizin çapı ne olmalı? İnsanın eksenini bulacağı dönme antrenmanları nerede yapılmalı?

‘Olmak’ nedir? Tüm olmaların başlangıcı olmama ise tüm olmamalar olmanın bir parçası mıdır? Her insanın potansiyeli farklı ise bir insanın geldiği nokta olma, diğerinin aynı geldiği nokta olmama olabilir mi? O zaman birey kendi olmasını nereye göre belirleyecek?

Tüm bu programın 6 derste verildiği, 1 ders ile tekrarın yapıldığı Ruh Mühendisliği Virgül Takvimi, dersler sonrasında kendinizi keşfedeceğiniz, yolunuzu ve gereklerini bileceğiniz, yaşamın anlamını fark edeceğiniz bir yolculuk sunuyor.

Asrın size sunulan hediyesi paketini açmanızı bekliyor.

 

                                              

Katılımcı Yorumları

Bu eğitim hakkında henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz

Öğrenci Girişi

‘Her bilenin üstünde bir bilen vardır’ biliyoruz, biz bildiklerimizi size öğretiyoruz... Giriş yapın, öğrenin...

ÖĞRETMEN KALFALIĞI

Bir Muallimin Çıraklık Yolculuğu...

"Copyrights © • Tüm hakları saklıdır."